Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Köyde Annemi Siktim 2 ci bölüm

Post #1

Köyde Annemi Siktim 2 ci bölümKöyde Annemi Siktim 2 ci bölümSabaha karşı uyandığımda anneme arkadan sarılı vaziyetteydim, sikim kalkmış annemin göt yarığına gömülmüştü. Biraz daha sıkı sarıldım ona. Annem hafifçe ?ımmmhhh? diye bir ses geldi. Yavaşça ensesinden öpmeye başladım onu. Sırtına doğru indi dudaklarım yavaş yavaş. Öpücüklerimle birlikte annemin de iniltileri çoğalmaya ve nefes alışverişi hızlanmaya başladı. Kalçalarını biraz daha bana doğru verdi ve hafifçe oynatmaya başladı. Sırtını hafif dişleyerek ve öperek tekrar ensesine doğru çıktım. Ellerimle belinden iyice kavrayıp boynuna öpücüklerimi kondurmaya başladım. Öptükçe annem başını boynuna doğru kısmaya çalışıyordu. Elimin birisi göğüslerine kayarken diğeri de amına doğru gitti. Bir elimle kocaman memelerini yoğurmaya uğraşırken diğer elimle de amcığının bızırını yakalamış oynuyordum. Parmağımın birisini deliğine doğru götürdüm ve sırtını öperken amını parmaklamaya başladım. Annem ?ımmhhh? ?ohhhhhh? gibi sesler çıkarırken eli göğüslerini okşayan elimin üzerine gitti. Elime yön veriyordu sanki. Daha sert sıkmamı ister gibi bir hali vardı. Bacakları ile de amındaki elimi kıstırmış kısık kısık inliyordu. Annemle yirmi dakika kadar böyle seviştikten sonra onu kendime doğru çevirdim ve öpmeye başladım. Bu sefer sikim tam amının üzerindeydi ve amının dudakları arasında kaydırmaya çalışıyordum sikimi. Bu hareketlerime annem daha da bana sokularak karşılık veriyordu. Ellerimiz vücutlarımızda deli gibi geziniyordu. Demek ki annem de ben gibi akşamki sikişle doymamıştı. Annem dün geceye göre daha cüretkar ve daha istekli sevişiyor ve öyle put gibi durmak yerine daha hareketliydi. Birbirimize dönük vaziyetteyken annemin bir bacağını dizlerini kırarak kendime doğru çektim ve sikimi amına yavaşça iteledim. Derin bir ?ohhhh oğlummmm? dedi annem ve kolları ile beni iyice sardı. Başımı göğüslerine gömüp göğüs uçlarını emerek içine gel git yapmaya başladım. Annem başımı okşuyor göğüslerine doğru bastırıyordu. Sanırım annem göğüslerinin emilmesinden okşanmasından çok hoşlanıyor gibiydi. Annemin amına git gel yaptıkça onun ohlamaları artık odada yankılanıyordu. Üzerime çektiğim bacağını iyice bana doğru dizlerinden kıvırarak bana yaslamış yediği yarağın keyfini çıkarıyordu. Bir süre bu şekilde annemi siktim fakat hızlanamadığım için pozisyon değiştirmeye karar verdim. Annemin içinden çıkıp onu altıma aldım, bacakları arasında çarçabuk vakit kaybetmeden yerimi alarak bacak omuza yapıp içine girdim yeniden. Sert ve hızlı şekilde git gel hareketlerine başladığımda annemin memeleri lömbür lömbür oynuyordu öne arkaya. Annemin kocaman kalçaları ve memeleri olmasına karşın ince bir beli vardı. Annemi sert şekilde sikerken yüzüne doğru baktığımda gözlerini kısmış inlemekteydi. Biraz duraksayıp dudaklarına doğru eğildim ve kalın dudaklarını öptüm uzun uzun. Öpüşürken annem eliyle boynumdan iyice kendine doğru beni çekerken baldırları kollarımdan kaydı ve dili ağzımın içinde dolaşırken bende ona karşılık vermeye başladım. Sikim daracık amcığının dibinde delice öpüşüyorduk annemle. ?Ohhhh oğlummmm, sen nasıl bir erkeksin böyle, ohhhhh? dedi. ?Daha dur annem sana neler neler yapacağım? ?Delioğlan seni. Hadi devam et olum hadi doyur gari ananı? ?Ufffffff, Annem sen yeter ki iste? diyerek yine annemin içine girip çıkmaya başladım. Sert şekilde üç dakika kadar daha annemi siktikten sonra annem kasılarak boşalmaya başladı. Onun kasılmaları başlayınca sikimi amının en dibine gömdüm ve bekledim. Annemin boşalması bitince yüzüne doğru baktım. Yanakları kıpkırmızı olmuş alnı terlemişti. Gülümseyip sikmeye devam ettim. On dakika kadar daha annemin yıllardır sikilmeyen amcığını siktim ve sert bir hareket daha yapıp annemle kasıklarımızı birleştirerek amının derinlerine boşalmaya başladım. Aman Allah?ım boşalmam sanki hiç bitmeyecek gibiydi, sikim amının içinde seri şekilde titreyip döllerini attırırken bende annemin üzerine yığılıp kaldım. Bir süre öylece kaldıktan sonra sikim hala içindeyken annemin yüzüne baktığımda annemin gülümsemesinden her şeyin çok güzel olduğunu anlamıştım. Sikim ufalıp içinden çıkana kadar dudaklarına hafiften öpücükler kondurdum annemin. Annemde bana karşılık veriyordu ufak ufak. Hatta dişleri ile hafiften dudaklarımı ısırıyor ve ben kafamı geri çekene kadar dudaklarımı uzuyor sonra bırakıyordu. Öylece mutlu bir şekilde birbirimize sarılıp dakikalarca kaldık.Sessiz sessiz öylece birbirimize sarılı dururken annem ?gurban olduğum oğlum iyi ki seni dinlemişim, gadınlığımı hatırlattın yeniden bana? yüzüne bakıp ?annem senin gibi bir kadını babamın yıllarca boş bırakması bence en salakça şey? ?öyle deme olum vardır bi sorunu, iyi adamdır baban? ?ben kötü demedim ki annem, ama bir kadından eksik edilmeyecek tek şeyi eksik etmiş senden. Bir kadını seks yönünden doyurmazsan sonu kötü olur. Bak sende o kötü sondan korkuyordun. Ama iyi ki aklıma ikimiz gelmişiz. Senin gibi bir kadınla sevişmek sikişmek o kadar güzel ki, o kadar zevkli ki anlatamam? ?essah mı diyon olum? ?he ya annem. Sen müthiş bir kadınsın. Hem yaşına göre de çok güzelsin. Değme kızlara taş çıkartırsın? ?hadi ordan deli oğlan? dedi cilveli bir şekilde omuzuma vurarak. ?Gerçek diyorum bak. Ben üniversitede çok kızla yatıp kalktım ama senin gibi bir kadın değildi hiç birisi? ?Abooooooo, ne diyon sen. Kaç gızla yattın baken? sanırım biraz kıskanmıştı annem ?niye sordun kıskandın mı yoksa? dedim gülerek ?ne kıskancam be? ?eeeeee? ?eeee si sordum ölesine? güldüm bir süre ve onu tekrar kollarıma alıp ?sen benim bir tanemsin. Seksi annem benim? ?o ne demek öle? ?ne ne demek? ?seksi mi ne dedin o? ?seksi demek dişilik yönünden çok güzel çok iyi demek. Beni çıldırtıyorsun demek? ?hıııııı demek öle ha? Aslında annemin seksi deyimini bile bilmemesi ilk başta tuhaf gelse de normaldi. Sonuçta kadın hayatında il merkezine ya bir ya iki kere gitmiş, gördüğü en büyük şehir de ilçemizdi. Ve köyde hangi kadın bilecekti onun yaşıtlarından seksi görünmeyi seksi davranmayı. Gülümsedim öylece kendi kendime. Ama annemin de benim gibi mutlu olması hoş bir şeydi. Annem ?oğlum aman başka zamanlarda dikkat edelim birisi anlarsa rezil oluruz millete. Elalem ne der baban öldürür bizi? ?merak etme annem, ikimiz tek kalmadıkça kimseye bir şey belli etmeyiz? ?tamam oğlummmm erkeğim benim, aslan erkeğiimmmm? ?Annem bir tanecik annem benim? ?Eeee şimdi biz seninle şey ettik ya. Ne olmuş oluyoz? aklıma cinlik gelmişti ?ne ettik ki biz? ?şey işte oğlum o işi diyom? ?tamam da bende o iş ne işi diyorum? ?saflığa vurma işte söyletme bana? ?yapması kolay söylemesi zor mu anne? ?uffff oğlummm. Sikiştik ya diyom? ?Eeeeee? ?Eee si işte biz şimdi ne olduk? ?Karı koca olduk. Nasılsa babam kocalık yapmıyor sana ben bari yapayım. Sahipsiz kadın mı olur. Ben seni sahiplenirim. Hem annem, hem karım hem sevgilimsin sen benim? annem gülümseyip gülmeye başladı kollarını boynuma dolayıp kendine doğru bastırdı beni. ?Oğlummmmm, gocammmm benim? öylece durduk bir süre sonra yine annem bozdu sessizliği. Aklındaki sorular bitmiyordu. ?Oğlum ya baban gelince ne olcak? ?Nasıl ne olacak? ?işte bizim halimiz? ?anne düşündüğün şeye bak öylece yanına kıvrılıp yatarsın. Nasılsa sana sokulup sarılmıyor bile? ?öyle de ne bilem? ?bilecek bir şey yok anneciğim ona belli etmeyecek şekilde davranacağız işte. Anne oğul gibi. O otlatmaya gidince de yine karı koca oluruz? ?tamam oğlum anladım? ?bir tanem benim. Güzel karıcığım? ?essah güzelmiyim ben? ?hem de çok güzelsin? ?peki o kızlardanda mı güzelim? gülümseyerek ?onlardan seksi isen güzelsindir de? ?hımmmm deli oğlan seni? ?iyice üzerine abanıp sen hakikatten çok ama çok güzel bir kadınsın. Seninle sikişirken deli gibi zevk aldım. Sende sikişmemizi sevdiysen sorun yok bence. Sence nasıldı güzelmiydi? ?güzeldi? ?o kadar mı? ?güzeldi oğlum önce çok utandım emme sonra çok hoşuma gitti. Hiç bitmeyecek gibi şey ediyodun beni? ?ne ediyordum? ?şey işte? ?anne hem karı koca olduk diyosun hem de ne yaptığımızı bana söylemeye utanıyorsun. Erkekle kadın azmak için az terbiyesiz konuşur kendi arasında. Hem yaptıklarımızı konuşuyoruz ne var bunda? ?diyom ki sikişirken sanki hiç bitmeyecek gibi siktin beni? ?hımmmm? ?he ya. Babanla yaparken yorgan altına girer iki üç dakkada bitirirdik? ?o kadar mı. Hiç öpüp okşamazmıydı seni? ?yok oğlum nerdeeee? ?eeee sadece yorgan altında sikişip bitirirdiniz öyle mi. Sen nasıl tatmin oluyordun peki? ?o ne demek oğlum? ?yani nasıl boşalıyordun sen? ?ne boşalması oğlum. Öylece kalakalırdım bazen kendi kendimi okşaya okşaya boşalıyodum işte? ?eee babam ne yapardı? ?baban mı oğlum o işini bitirince sırtını döner yatadı? ?Allah allah annem sen hakikatten hiç sekste zevk almamışsın? ?Öyle deme ilk evlendiğimiz zamanlar iyiydi. Ayda 2-3 kere yapadık o işi? ?ne ayda iki üç müüüü? ?he ya? ?anne sen ne diyosun yaaa. Bir de iyi mi diyorsun buna. Anne millet ilk evlendiğinde evden çıkmıyor sikişeceğiz diye? ?töbe töbe öyle iş mi olur hiç? ?olmaz mı annem. Millet evlenince bir hafta yataktan çıkmıyor? ?ne diyem oğlum ben de iyi böyle diyodum kendimce? ?ahhh annem ya sen yarak yemek ne bilmemişsin hiç. Seni öyle sikecem ki öğreneceksin yarağın tadını? ?öyle deme yaaaa? ?ne diyeyim ya. Yarak yemek denir ona. Sende bol bol yarağımı yiyeceksin? ikimizde gülmeye başladık. Yatakta saatlerce cilveleştik annemle. Artık ikimizde birbirimizin bedenini tanımış birbirimize alışmıştık. Bedenlerimiz bütünleşmiş iyice birbirimize alışmıştık. Sabah 7 gibi önce annem gidip yıkandı sonra da ben girdim banyoya. Çıktığımda annem sofrayı kurmuş beni bekliyordu kahvaltı için. Üzerine fistan diye tabir edilen elbise giymiş, başında da kırmızı beyaz çiçekli bir yazma bağlamıştı. Fistanının ve yazmasının uyumu çok güzeldi. 45 yaşlarında olmasına rağmen bu haliyle 34 yaşlarında bir kadına benziyordu. Kim bilir şehirli kadınlar gibi elbiseler giyse ne kadar güzel görünürdü diye düşündüm. Kahvaltı ederken onu izlediğimi fark edince hafif bir gülümseme kapladı güzel yüzünü. Hafiften de utangaçlığın verdiği halle yanakları kıpkırmızı olmuştu. Harika görünüyordu annem, harika?Kahvaltıdan sonra annem ev işleri ile uğraşmaya başladı bende can sıkıntısından önce köyde bir gezindim aylak aylak, sonra da eve gelip avluda sedire kurulup güneşe karşı oturdum saatlerce. Annem ortalarda görünmüyordu. Ahıldan gelen sesten anladığım kadarı ile orada birşeyler ile uğraşıyordu. Bilmeyenler için söyleyeyim ahıl koyun barınağına derler. Kalkıp oraya doğru yöneldim. Annem sağı solu düzeltiyordu. Fistanının alt kısmı kalçalarını sarmış yuvarlacık kocaman göt yanakları o anda sikimi kaldırmaya yetmişti. Yanına doğru yaklaştım ve kalçasına bir şaplak attım. İrkilerek arkasına döndüğünde beni görüp gülümsedi. ?ne ediyon len olum burlarda yapılı mı böle şeyle? ?niye kim görecek bizi. Koca evde bir sen bir ben varız? dedim ve kalçasını avuçlayarak sertçe sıktım ?ayyy dur dur? yapma olum gurbanın olem biri görür rezil oluruz? ?tamam tamam yapmam. Yardım edebileceğim bir şey var mı? ?yok yok bitirdim aslanım benim. Azıcık bir şey galdı, toparladım mı bitti işim? ?peki öyleyse ben gezmeye gidiyorum şöyle kahveye doğru? ?tamam olum?Köy kahvesine gidip birkaç yaşlı amca ile muhabbet ettim. Konuşmalar bazen o kadar sıkıcı geliyordu ki elimde tuttuğum bardağı sıka sıka kırasım bile geliyordu. Ama bazen de güzel zaman geçiyordu ihtiyarlar ile sohbetlerde. Hele birbirleri ile takılmaya başladılar mı sormayın insan gülmekten kırılıyor. İyi kötü köydeki ihtiyarların sohbetleri ile akşamı ettim. Müsaade isteyip kalkıp eve doğru yol aldım. Eve dönerken teyzemleri gördüm yeni tarladan geliyorlarmış tütün dikmekten. Ayak üstü sohbet ederken traktörün römorkunun üzerinde beni süzen bir kız dikkatimi çekti. Bende göz ucu ile onu süzdüm. Yeşil yazmasının önünden sarı saçları görünüyordu. Üzerinde fuşya renginde bir gömlek vardı. Tarlaya gittiği için olsa gerek biraz giyim olarak vasat denilebilecek bir durumdaydı ama güzel bir kızdı. Teyzemle vedalaşıp eve yol almaya devam ettim. Akşamı iple çekiyordum, babama yeni azık götürdüğüm için nasılsa en az 2 gün gelmezdi. Evin avlusuna geldiğimde evdeki seslerden misafirlerin olduğunu anladım. Eve yaklaştığımda büyük halam Zeliha ve kızı Nermin ile komşu Hatice teyzenin bizde olduğunugördüm. ?Merhaba, hoşgeldiniz? diye selam verdim kapı önüne gelince. Halamın elini öptüm o da beni kendine çekip kucaklayarak bir güzel şapur şupur öptü. Kanepenin bir köşesine oturdum sohbeti dinlemeye başladım. Annem ?çay içermişin oğlum? diye sorunca Nermin ?yenge sen otur ben doldurup geleyim? diyerek ayağa kalkıp mutfağa yöneldi. Nermin içeri giderken incecik vücuduna nazaran kocaman götü dikkatimden kaçmadı. Altındaki siyahlı gri çizgili şalvarından götü resmen dışarı taşıyordu. Kıçını sallaya sallaya içeri gitti Nermin. Bir yandan annemlerin sohbetini dinliyormuş gibi yaparken göz ucuyla da hole bakıyordum Nermin?in mutfaktan gelişini izlemek için. Nermin holde görününce baştan aşağı süzmeye başladım. Pembe siyah çiçekli gömleğinden memeleri çokta belli olmuyordu hatta tahta göğüslü denilene kızlardan birisiydi. Ama kalçaları öyle değildi, önden bile baktığında kasıklarının genişliğinden kalçalarının da çok büyük olduğu anlaşılabiliyordu. Önüme kadar gelip bana çayı uzatasıya kadar Nermin?i süzmeye çalıştım. ?Buyur abi? diyerek bana çayı uzattı ve gözlerini yerden ayırmadan halamın yanına oturdu. Yarım saat kadar sohbet ettikten sonra gün kararmaya başladı diyerek ayrıldı halamlarla Hatice nine. Annem bardakları falan toplayıp mutfağa gitti. Bende arkasından gittim. Mutfakta bardakları yıkarken arkasından anneme dayandım ve beline sarıldım. Bana bakıp gülümseyerek ?ne azgın şeysin olum sen. Az du bakem. Şunları yıkayıveren de yemek yiyem gari bak akşam oldu? dedi. ?ben senin şu amcığını yesem doyarım annem? diyerek elimi önüne doğru attım. Hafif silkelenip ? sabret sabret azcık. Şunları topleyviren diyom anlamıyon mu olum? mecburen beklemek zorundaydım, boynuna hafif bir öpücük kondurup ?tamam tamam beklerim o zaman? diyerek salona geçtim ve tv izlemeye başladım. Annem sofrayı kurup hazır ettiğinde oturup güzelce yemeğimizi yedik. Daha sonra da oturup tv izlemeye koyulduk. Benim ellerim rahat durmamaya başlayınca annem huylanıp ?dur kapıyı kitleyeyim? diyerek kapıyı kilitleyip geldi. Fistanının üzerinden dolgun bacaklarını okşuyordum annemle dip dibe otururken. Aslında onunda gülümsemesinden hoşlandığını biliyordum. Elimi fistanın etek kısmından içeri soktuğumda annemin dizlerine kadar gelen uzun paçalı dondan giydiğini fark ettim. Fistanın etek kısmını iyice beline doğru toplayıp paçalı donunu çekip çıkardım. Külot giymediği için kabarık amcığı olduğu gibi karşımdaydı. Annem elleriyle ?oğlum ne yapıyon bi dur hele? dedi. ?seni daha rahat okşamak için annemmmm? dedim ve gülüştük. Tv izlerken iyice birbirimize sokulmuş oynaşa oynaşa dizi izlemeye başladık. Elimi annemin amcığına atmış etli am dudaklarını okşarken annemden pantolonumun üzerinden elini sikime atmış sıkıp bırakıyordu. Kendimizi kaptırmış birbirimizi okşarken kapı tıkırtısıyla kendimize geldik. Aslında ürkmüştük birazda. Acaba kim olabilir ki bu saatte diye düşünüyordum ki annem donunu almak için yere doğru yöneldiğinde elini tutup donunu aldığım gibi kanepenin altına attım. ?kim farkedecek içinde bir şey olmadığını kapıya bakalım? dedim. Annem tamam gibisinden kafasını sallayıp kapıya doğru yöneldi. Kapıyı açtığında halamın kızı Nermin?in sesi duyuldu. ?Yenge kusura bakman gari, annem kek gönderdi de onu getirivediydim? ?sağolasın gızım gel buyur içeri? ?şey ben girmeyen eve giden yenge? ?sen bilirsin gızım? ?iyi akşamla yenge? ?iyi akşamlar selam söle abam gile? ?aleyküm selam yenge? diyerek Nermin?in ayrıldığını anladım. Annem kapıyı kilitleyerek elindeki kek tabağı ile içeri geldi. ?kek yicen mi oğlum? ?yok anne sağolasın sabah yerim? ?tamam o zaman şunu bırakıp gelem mutfağa? diyerek annem tabakla birlikte mutfağa gitti. Geri gelip yanıma oturdu. Tv izlemeye devam ettik biribirimize sarılarak. Bir saatten fazla tv izledik. Aslında yavaştan azmaya da başlamıştım. ?offff yeter anne artık sıkıldım tv izlemekten hadi yatalım? dedim ?hımmm sıkıldın demek yatam bari o zaman? ?hadi o zaman kapatalım da televizyonu yatalım? ?tamam oğlum? tv yi kapattık ve salonun ışığını söndürdük. Annemi kendime çevirip dudaklarına yumuldum. ?dur hele bi üzerimizi çıkaram? ?olmaz çırılçıplak yatalım? ?olum bi gelen olursa ne deriz? ?anne kapıyı çıplak açacak halimiz yok ya ne olacak? ?peki peki tamam? ayakta öpüşmeye başladık. Bir süre öpüştükten sonra benim odama doğru elinden tutup çektim onu. Odaya girdiğimiz gibi annemi yatağa doğru çektim ve onu yatağa ittim. Yatağa yan şekilde yatmış bana bakıyordu. Fistanın eteğini toplayıp amına doğru yavaşça yaklaştım ve dilimi am dudaklarının arasına soktum. Dilimle deliğini dillemeye amını şapur şupur yalamaya başladım. Annem kısık kısık inliyordu. Bazen kabarmış bızırını dişlerimin arasına alıp uzata uzata emiyordum. Bızırını öyle yaptıkça daha da fazla kıvranıyordu annem. Elleriyle iyice başımı amına bastırıyor ve saçlarımı istemsizce okşayıp çekiştiriyordu. On dakika olmamıştı ki annem iyice gerilip başımı amına iyice bastırdı ve kasılarak boşalmaya başladı. Bende zevkle akan sularını içtim. Başımı kaldırıp anneme baktığımda deyim yerindeyse kıpkırmızı yüzü ile zevk dalgalarında yüzüyordu. Annem kendine gelinceye kadar amcığını okşadım bir süre. Sonra diz çöktüğüm yerden kalkıp pantolonumu çözdüm. Külotumu da indirdiğimde dim dik sikim lap diye ortaya çıktı. Annemi elinden tutup yatağa oturttum. Elini sikime götürdüğümde kökünden tutup sikimi sıvazlamaya başladı. Annem sikimi sıvazlarken ?anne hiç ağzına sik aldın mı? dedim ?yok oğlum öle şeyle bilmem ben? ?çok kolay anne sikimi ağzına alıp yavaş yavaş okşadığın gibi ağzında hareket ettireceksin? ?yok yok istemem ben sevmem öle? ?ben senin zevk alman için her şeyi yapıyorum ama sen neden yapmıyorsun? bu sözüm üzerine annem sikime doğru yavaşça hamle yaptı. Sikimin başını ağzına alıp hafif hareketle yalıyordu. Bir elimle başını tutup daha da çok ağzına alması için destek olmaya çalıştım. Biraz daha ilerletti ama sikimi dudaklarının arasında gidip gelirken dişleri baş kısmına dokunuyor o da biraz canımı yakıyordu. ?anne parmağı ağzına sokup çıkardığını düşün, dişlerin sikime fazla temas etmesin? annem gözlerini yukarı kaldırıp bana baktı ve daha dikkatli bir şekilde yapmaya başladı işini. Sikimin yarısına yakın kısmı ağzına girip çıkıyordu. Zaman ilerledikçe de vakumlamaya başladı. Bazen kafasını sikimden çekiyor ve sikimin başını yalıyor sonra yine ağzına alıyordu. Sanırım bu işi 4-5 defa daha yapınca öğrenecekti. Annem sikimi emerken bende başını tutmuş daha da fazlasını sokmak için çabalıyordum. Bir süre sonra onu da başardım. Artık annem sikimin kökünden tuttuğu yere kadar ağzına sokup çıkartıyordu. Annem vakumladıkça ben kendimmden geçiyordum. Ne kadar sikimi emdi bilmiyorum ama yavaş yavaş boşalmaya yaklaştığımı hissedince başını geri çektirdim. Başını geri çekerken birkaç defa sikimi sıvazlayıp bıraktı. Daha sonra annemi ayağa kaldırıp fistanını çıkardım, altında bir şey yoktu zaten, elimle atletini ve sütyenini de alınca bir yazması kaldı. Onu da kendi çıkardı. Sonra annem benim tişörtümü ve atletimi çıkardı üzerimden. Annemle ayakta öpüşmeye başladık. Dillerimiz ağzımızın içinde gezindikçe ellerimizin de bedenlerimizde gezinmesi hızlanıyordu. Annemi yatağa doğru yaklaştırıp öpüşürken yavaşça yatırdım ve tabi bende üzerine doğru uzandım. Öpüşe öpüşe dudaklarımız ayrılmadan yatakta düzgün bir hal aldık. Sonra bacaklarını büküp iyice bacak arasında yer ettim kendine. Geniş kasıkları arasında zevkin derinliklerindeydim. Annemin göğüslerine doğru indi dudaklarım göğüs uçlarını emerken hafif iniltili bir sesle ?hadi gurban olduğum gir gari? dedi. Hiç ses etmeden sikimi düzeltip annemin amına girmeye başladım. yavaş yavaş en dibini buldum. Amcığı zevk sularından o kadar kaygan haldeydi ki sormayın. Yavaşça doğrulup amına git gellerime başladım. Aman Allahım o kadar güzeldi ki annemin amı. Uzun zamandır sikilmemiş daracık am sikiyordum ve bu annemin amıydı. Bu düşüncelerle seri halde sikmeye başladım. kasıklarımız çarpıştıkça şap şap sesleri içeriyi dolduruyor annemin ?ımhhh ımhhhh? diye inlemeleri ile ben de coşuyordum. Sert şekilde annemi altıma almış sikerken göğüslerinin de dalga dalga hareketlenmesi çok güzel bir görüntü oluşturuyordu. ?ımhhhh ımhhhh çok güzeeeellll çoook devam et ohhhhh işte böyle sikkkk? ?ohhhh tamam annem ohhhh? ?erkeğim gocam benim inlet beni ımhhhhh? ?annem karıcığım benim. Sen merak etme seni her fırsat bulduğumuzda inlete inlete sikecem? ?sik sikkkkk daha çok sik. Doyur anannı sikine ımhhhhhh? ?sen iste bu yarak istediğin kadar hizmetinde? ?ohhhhh gurban olurum ben o sikine ımhhhhh sik daha da derinime ımmhhhhhhh. Dölle ananı döllerini attır içime ımhhhhhh? ?annem kadınım benim. Sikecem seni. Aptal babamın sikemediği bu amı dölleyecem ohhhhh? ?erkeğim yiyemeyenin malını yirler. Sik ananı doyur yarağına? ?sikmem mi hiç her yerini sikecem senin? ?sikkkk erkeğim olum sikkkkkk. Yarağa doyur ananı. Yangımını al ımhhhhhhh? annemle birbirimizi azdıra azdıra sikişin zevkine ulaşıyorduk. Annemin ?ıyhhhhhhhhh? diyerek kasılmasıyla boşalmaya başlaması bir oldu. Yüzünün ifadesinden ve vücudunun kasılıp titremesinden şiddetli bir boşalma yaşadığı belliydi. Bir süre durdum boşalması bitsin diye. Annem yavaş yavaş gevşerken hala dudaklarını ısırıyordu. Yavaşça üzerine doğru hamle yapıp dudaklarını emmeye dişlemeye başladım ve içinde de hareketlenmem başlamıştı o sıra. Annemi öperek sikiyordum. Annem artık kollarını bana dolamış bacakları da belime dolanmış vaziyette sikişin keyfini sürüyordu. ?annem benim. Az sonra döllerim o sıcak amına boşalacak. Kadınımmmm? ?boşal erkeğim ananın amını dölle. Kanırta kanırta siktiğin amıma doldur döllerini? ?dolduracağım annem benim? kendimi geri çekip seri bir şekilde sikmeye başladım bu sefer annemi. Ben girip çıktıkça onun ımh ımh sesleri ile çığlığa benzer tiz sesleri odada yankılanıyordu. Daha fazla dayanamayarak annemin amına ?annemmmm? diyerek bağıra bağıra boşalmaya başladım. Annem de beni iyice kendine çekip sarılarak amına sikimin attırışları bitene kadar ?oğlum erkeğim dölle ananı ohhhh? diye inledi. Boşalmam bitince yanına devrildim. Bu sefer ki sikişten acayip zevk almıştım. Annemle sikişmelerimizde dikkatimi çeken en önemli şey annemin her sikişte daha istekli olmasıydı. Bu durum da benim acayip hoşuma gidiyordu.Bir süre dinlendikten sonra anneme doğru döndüm. Annem parmaklarını göğsümde gezirmeye başladı. Bir süre öyle durduk birbirimize bakar vaziyette. Sonra anneme ?anne hiç babamla götten sikiştin mi? ?yoook olum günah olmaz ordan yapılmaz? ?normal amından sikişmen günah değil mi yani? ?anam o dediğin de doğru ama olmaz ordan. Çok günahmış? ?sen duyduklarına bakma. Hiç yaptın mı yapmadın mı? ?yok yapmadık hiç? ?o zaman götünü de ben bozayım? ?olmaz olum töbe töbe? fazla ısrar etmek istemedim ama enin de sonunda annemin götünü sikecektim. Hatta siktikten sonra artık ,abonesi olacaktı. O gece annemle bir defa daha sikiştik ve son sikişimizde sikimi içinden çıkartmadan öylece uyuduk. Sabah olduğunda yatağım döllerden hala ıslaktı. Annemin bana sarılmasından öpmesinden yaptığımız işten çok haz aldığı da belli oluyordu. Yüzünde güller açıyordu. Kalkıp banyoya gittiğinde yaşadıklarımı düşünüp gülmeye başladım. annem banyodan çıkınca ben girdim banyoya. Güzelce yıkanıp çıktığımda yer sofrasında kahvaltı yine beni bekliyordu. Analı oğullu kahvaltımızı yaparken Nermin?in sesi geldi. ?yenge gıııı yengeeee? annem ?söyle gızım diye bağırdı? ?ne ediyonuz? ?ne edem aha ağanla gahvaltı ediyoz gel sende? ?yok biz ettik de çay içen emme? ?tamam tamam gel? Nermin içeri girdi. Kırmızı baş örtüsü, mavi bluzu ve fırfırlı beyaz ağırlıklı renkli eteğiyle çok hoş görünüyordu. ?afiyet olsun abi? ?sağol hoş geldin kız? ?hoşbuldum? o sıra annem elinde bardakla geldi ?gız abam niye gelmedi? ?şey anam bubamla bi yere uğrayıp öyle gelcemiş? ?tamam bakam gari? diyerek annem bardağı doldurup Nermin?e uzattı. Nermin kanepede çayını yudumlarken bizde kahvaltı yaptık. Annem sofrayı toplarken halan göründü camdan ?huuuuu gelinnn ne edip durunuz baken? ?ne edem aba aha gahvaltı ettik de çay içip duruz sende içcenmi? ?içen bi bardak gari? ?hoş geldin hala? ?hoş buldum olummmm ge bi öpen seni? yanına doğru yanaştım halam sıkıca sarılıp yie şapur şupur öptü yanaklarımdan. Çay içerken konuşmaya başladık sağdan soldan. O sıra benim telefonum çaldı. Arayan babamdı. Hal hatır sordu. Bende iyiyiz baba halamlarla oturuyoruz evde diye cevap verdim. ?ben otlaktan inmeyen oğlum bana bişeyler getiriver? dedi. Bundan güzel şey mi olurdu. Ne kadar gelmezse o kadar iyiydi benim için ?tamam baba gelirim ben? diye cevap verdim. Anneme durumu anlattığımda annem ?azıkları hazırlayemde götürürsün olum? dedi. Nermin sıkılgan bir şekilde ?ağa bende gelen mi senle. Hem yardım ederin hem de canım sıkılıyo buralarda. Gızların hepsi tütün dikiyo? dedi. Halam da onay verince başını sallayarak ?elbette abisi gezer geliriz? dedim. Nermin?le yapacağımız yolculuk çok zevkli geçecekti bundan emindim.
23 Ocak 2021, at 00:18
Alıntı