Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

azgın fahişemmmm

Post #1

azgın fahişemmmmAT:*tuvalete*oturur gibi*oturuyorsun*altına yatıyorummm* * ruya Görüntülü Aramanızı kabul etti.Aramayı bitir (Alt Q).* TAT:*yüzüm amınada göt deliğindee*amını yüzüme*değdirip değdirip*çekiyorsun*burnuma*değdiyorsun*amını*göt deliğiniruya:*hmmTAT:*kokluyorummm*muhteşemmmmm*di limi çıkarıyorum*amının dudaklarına sürtüyorsunnnn*kocaman açıyorum ağzımııı*amını ağzımın*içineee*sokuyorsunnnn*birden*ağzımı*kapıyo rummm*amının*tamamııı*ağzımdaa*eme emeee içimee*çekiyorummmm*yutuytorum resmen amınııı*çığlık atıyorsunnnnnn*küfrettttttttttttttttttttttt*KÜFRET TTTTTT*AMININ*DUDAKLARININ*İÇİNİ*YALIYORUMMM*KOCAM AN KOCAMAN YALIYORUMMMM*ELLERİNLE AMINI İYİCE*AÇIYORSUNNN* * Görüntülü Aramanız sona erdi.* TAT:*YÜZÜME OTURUYORSUNNN*AMIN AĞZIMLA BURNUMUN ARASINDAAAA*KOKLIYA KOKLIYA YALIYORUM BİR KÖPEKKK GİBİİİİİruya:*offfffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffTAT:*AMINDAN AKAN SULAR AĞZIMI DİLİMİ DOLDURUYORRR*YAPIŞKANNNNNNN*ŞEFFFAAFF SIVINI EMİYORUM*YALIYORUMTAT (14:50):*DİLİMLE DAMAĞIMA SÜRTÜYORUMMMMTAT (14:51):*DİZLERİNİ YERE KOYUYORSUN*ellerini bacaklarıma uzatıp eğiliyorsun*amın göt deliğin tabak gibi ağzımın önündee*açılıyorr*aç köpekler gibi yalıyorum amınııııruya:*evet cnm*devam ettTAT:*ellerimle kıçının yanaklarına tokatlar atıyorummmm*amını dillerken*göt deliğini kokluyorummm*o koku beni çıldırtıyorrruya:*dille cnmm*dilleeeeeeeeeeeeeee*dilinle sik beniiTAT:*amının içini dilimle sıvazlıyorummm*amına kodumun kaltağııı kudurttun beniii*ellerimle götünün yanaklarını tokatlıyorum*açtırıyorum götünün yanaklarını*köpek gibi saldırıyorum amınaaa*ağzımın içine alıyorummm*içimeeee vantuzluyorummmmruya:*ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh*kopegi m benimTAT:*amının dudaklarının lezzeti beni çıldırtıyorrrruya:*sadik kopegimTAT:*aaaaaaavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu* uluya uluyaaaa*amını yalıyorummm*klitorisini emmeye başlıyorummm*çığlık çığlığa küfürler ediyorsunnn*klitorisini koparırcasına dudaklarımla emiyorummmruya:*delirdimmm*hayvannn*mahvettin beni*am manyagiiTAT:*amının tamamını yine ağzıma alıyorummmmruya:*amcik agizliiiTAT:*emiyorummmmmmmmmm emiyorummmmm*kaltağımmmmmmmmmmmmmmm*amının hastasıyım sürtüğümmmmmmmmmmmmmruya:*hayvan herifffffffTAT:*amınından göt deliğine dilimle her teri yalıyorumruya:*sez kolem benimm*sexTAT:*göt deliğin minnacık *içine geçmişş*dudaklarımın arasına alıp emiyorum*göt deliğini hüppplüyorummm*corkkk corkk sesler çıkıyorr*amını avuçluyorum kocamannn*okşadıkça avucum sırılsıklam oluyorr*amının suyunu kalkan yarrağıma sürtüyorummm*tekrar amını ağzıma alıyorummm*dilimi amının içine sokup çıkarıyorummm*sertttttttttttttttt*seriiiiiiiiiiiii iiii*dilimle amını sikiyorummm kaltağımmmm*çığlık çığlığa küfürler ediyorsunnn*saldırıyorum amınaaa*köpekler gibiiii*aç kurtlar gibiii*amını ıslata ıslata *tüküre tüküre yalıyorummm*amın vıcık vıcıkkk*amından ballar damlıyorr*emiyorum amının sularınıııruya:*ohhhhTAT:*yerdeki halıya tırnaklarını geçiriyorsunnnruya:*sik beniiii*sok kocaman yaragini*kokleeeee*hadiiiiiiiiiiiTAT:*yarrağım elinde okşuyorsunnn*üzerine oturmak isyermisinnn*üzerine oturmak istermisin ruya:*istiyirumm*oturt beniiiTAT:*ayağa kalkıyorsun*ben yerdeyimruya:*oyuncakmis gibi*oyna benimleeeTAT:*yarrağımın üzerine gelip*bacaklarını iki yana açıyorsun*çömeliyorsun*yarrağım dimdikkk*eline alıyorsun*amına denk getirerek üzerine yavaşçaaa*oturuyorsunnn*o koskoca yarrak*amının dyudaklarının arasına girmişkennn*aniden köklüyorummm*amının içine dalıyorrrruya:*oooooohhTAT:*birden bağırıyorsunnn hayvan herifffffffffffffffffffff*hayvann diyee*alttan pompalıyorum yarrağııı*amının içinde gidip geliyor*amının suları yarrağımı sardı*içinde yarrağım kayıyorr*amının dudakları yarrağımı sımsıkı sarıyorrr*ellerim göğüslerinde sıkıyorum onlarııı*memelerinin uçlarına tokatlar atıyorummm*çığlık çığlığasınnn*yarrağımın üzerinde tepiniyorsunnn*yarrağım amının içinde en derin yerine kadar girip çıkıyorr*yarrağımın şişen damarları*amının içini sıyırıyorrr*hissediyorsun*daha sert zıplıyorsun yarrağımın üzerindee*azgın fahişemmmmmmmmmmmmmmmm*kaltağımmmmmmmmmmmmmmmmmmm* sürtükkkkkkkkkkkkkkkkk*yarrağın tadını çıkarrrrrrrrrrrrrrrrr*zıplaaaaaaaaaaaaaa*zıplaaaaa aaaaaaaaaaaaaa*yarrağım içinde amının içiğnde kavruluyorr*muhteşem bir am buuuu*daha önce böyle amı ne siktim nede yaladımmmruya:*cnmmmmmmmmmmmmmTAT:*kıçının yanaklarından destekliyorum*seni yarrağımın üzerinde*zıplata zıplata sikiyorummmm*o koskoca yarrak*amının içini kanırta*kanırta*amını sikiyorr*azıma sıçtın hayvannnnnnnnnnnnn diye çığlıklar atıyorsun*sen böyle inledikçe ben dahada azıyorumm*köpek gibi sikiyorum amınııı*durmadan seri bir şekilde amına yarrağımı sokup*çıkarıyorummmruya:*hadiiiTAT:*alttan pompalıyorummmruya:*bosalt dolerini*banaaaaTAT:*ellerim belinde bastırıyoruımmmm*köküne kadar sokuyorum*seriiiiiiiiii*serttttttttttt*yarrağımın içindeki damar şişiyorrrruya:*evett evettt*hadiii*ohhhhhhhTAT:*dillerim yarrağımın ortasına kadar geliyorrr*zor tutuyorum kendimiii*amına fışkırıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr*deli, gibi fışkırıyorrrruya:*offffffTAT:*amına tazzikli fışkırıyor döllerimmmruya:*ohhhhhhhhhhhhhhhhhhTAT:*fışkırırke n kasılıyorum*daha sert sikiyorum*hırlıyarak*uluyarak sikiyorum amınıııı*köklüyorum yarrağı amınaaaa*taşaklarımın içindeki*dölleri*amına fışkırtıyorummmmmmm*oooooooooooooooooooooooooooooo ooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhh*ooooooooooooffffffffffff* muhteşem sikişiyorsun kaltağımmmmm*muuucckkksssssruya:*hmmmm*aziam sictin benim geneee*mahvettinnTAT:*sende beni tatlı sürtüğümmmm
14 Nisan 2021, at 13:27
Alıntı