Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

günlerin acısını ..(8)

Post #1

günlerin acısını ..(8)Ertesi gün öğlene kadar uyuyorum. Uyanıyorum sonra. Biraz kahvaltı ediyorum. Pelin geliyor aklıma. Arıyorum, "Nerdesin tatlım?" diyorum. "Evdeyim!" diyor. "Geleyim mi yanına? Biraz otururuz?" diyorum. "Tamam!" diyor, ev adresini veriyor. Evi karşıda onun. Hemen hazırlanıyorum, çıkıyorum. Lanet trafik! Günün her saati full yollar. Karşıya geçmem zaman alıyor. Verdiği adrese kendi arabamla gidiyorum. Evin önüne geliyorum. Ve çıkıyorum apartmana.Pelin, gündelik ev kıyafetleriyle açıyor kapıyı. Beyaz bir tişört, altında siyah tayt. "Hoş geldin!" diyor öpüyor beni. İçeri geçiyoruz. "Günseli, bu evde iki kızız biz. Ev arkadaşım var..." diyor. "Senin Lezbiyen olduğunu biliyor mu?" diyorum. "Yok!" diyor. Oturuyorum bir koltuğa. Ev çok sade. Küçük bir televizyon, iki koltuk. Yerde minderler. Tam bir öğrenci evi. "Birşey içer misin?" diyor. Çay koymaya gidiyor. Ben de TV'yi açıyorum. Elinde iki kupayla geliyor. Oturuyor diğer koltuğa. "İşte evim! Gezdiririm daha sonra. Gezdirilcek bir şey yok gerçi..." diyor. Çaylarımızı yudumluyoruz. Pelin artık benim sevgilim. Anlatmam gereken şeyler var. Kupayı koyuyorum yana."Pelin, anlatmam gereken şeyler var sana. Belki bundan sonra görüşmek istemezsin benimle..." diyorum. Pelin ilgiyle dinliyor beni. Cafeyi, Ahmet'i... Sonra Eskortluğumu. Halit'i, Hamit'i. Levent'i. Fatih'i. Herşeyi anlatıyorum. Arda'yı ve diğer gençleri. Kocamı... Herşeyimi öğreniyor. Kızımı, oğlumu... Şaşırıyor. En çokta Levent konusunda. "Yani anlayacağın, ben bir orospuydum!" diyorum. "Sorun değil benim için! Geçmişte ne yaşadığın beni ilgilendirmez!" diyor. Çok tatlı bir kız. Resmen saygı duyuyor bana. "Sen çok iyi birisin Günseli, ama bence, sen bir Nemfomansın!" diyor. Bilmiyorum, sahiden öyle miyim? Belki? Biraz daha konuşuyoruz. Herşey hakkında, aşk, meşk, seks...Sonra kalkıyoruz. "Hadi gel, sana evi göstereyim!" diyor. Önce ev arkadaşının odasına bakıyoruz. "O nerede?" diyorum. "Şu sıralar memleketinde, Ankara'da!" diyor. Onun odasında çift kişilik yatak var. "Bazen nişanlısı geliyor!" diyor. Gülümsüyor. Sonra kendi odasına geçiyoruz. Aslında Webcamdan az buçuk biliyorum onun odasını. Bir yatak, çalışma masası, üstünde ağır ağır kitaplar, posterler, ve laptop. Yatağına oturuyorum. O da yanıma oturuyor. Sessizlik. Çıt yok. Saçlarımı okşamaya başlıyor. Ben önüme bakıyorum. Sonra yavaşça kendine çekiyor beni. Dudaklarımız birbirine kavuşuyor. Öyle güzel öpüyor ki dudaklarımı. Salyalarımız birbirine dolaşıyor. Alt dudağımı emiyor, sonra onun alt dudağı benim dudaklarımın arasına giriyor. Çok güzel öpüşüyor Pelin. Yavaşça boynuma iniyor. Tam yatağa uzanacakken, "Tatlım, istersen duş alalım?" diyor."Olur!" diyorum. Yavaşça kalkıyorum. Üstümü, pantolonumu, sütyenimi çıkarıyorum. Külodumuda çıkarıyorum. Biraz ihmal ettim etek traşımı. Ve Pelin soyununca, inanamıyorum. Manken kadar güzel bir vücut. İnanılmaz vücut hatları. İncecik bel, büyük, hatta kocaman göğüsler. Bel gamzesi bile var. Kalçaları yusyuvarlak. İnanılmaz... Traşlı amcığı... "Ben böyle bir vücut Bodrum'da bile görmemiştim!" diyorum. Gülümsüyor. Ve dönüyor arkasını, duşa giriyor. O duştayken ben de biraz yatakta oyalanıyorum. Odasına bakıyorum. Beş dakika sonra çıkıyor. "Senden bir şey rica etmem lazım Günseli, malum, öğrenciyiz. Lütfen suyu fazla harcama..." diyor. Gülümsüyorum. Her yerimi yıkıyorum. Beş dakika sonra da ben çıkıyorum, saçlarım bozulmasın diye dokunmamışım saçlarıma.Yavaşça yatağa oturuyorum. Sonra sarılıyoruz tekrar. Çok güzel bir sabun kokusu kızda. Yavaşça elimi sırtına götürüyorum. Öpüşmemize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Uzun uzun, dillerimiz birbirine dolanık, güzelce öpüşüyoruz. Yavaşça beni yatağa yatırıyor. Ve dilini boynumda gezdirmeye başlıyor. Islaklıklara hafif nefesler veriyor, bu beni çıldırtıyor. Kulak memelerimi, arkasını yalıyor. İnanılmaz sevişiyor! Kendiliğinden, tahrik olmamdan sulanıyor amım...Dili memelerime inmeye başlıyor. Yavaşça üstüme çıkıyor, hani, benim yarağım olsa alacak içine. Uçları her daim dik memelerimi emmeye başlıyor. Yavaş yavaş, tadını çıkara çıkara yalıyor memelerimi. İkisini birden okşuyor, hafifçe sıkıyor uçlarımı. Gülümsüyor. Sonra tekrar dudaklarıma. Ben böyle seviştiğimi hatırlamıyorum! Yani, bir şeyler farklı. Bir an önce beni sikmek isteyen, içime sokmak isteyen biriyle sevişmenin ne kadar salakça olduğunu hatırlıyorum. Pelin'in ruju biraz memelerime siniyor. Memelerim. Hiç bu kadar güzel yalanmışlar mıydı? Hatırlamıyorum. İkisini birden sıkıyor halen Pelin. "Meme yalamaya hastayım ben aşkım! Saatlerce yalayabilirim!" diyor. Sonra kendi, iri memelerini benim memelerimin üstüne getiriyor. Sürtmeye başlıyor. Meme uçlarımız birbirine değiyor resmen. Çok güzel, çok farklı... Sıcacık bir kız Pelin. Farklı bizden. Ama hiç önemli değil ki bu. Artık benim sevgilim...Yavaşça memelerimi bırakıyor. Bir parmağını, ojeli parmağını ağzıma sokuyor. Tırnakları çok uzun. "Takma mı tırnakların birtanem?" diye soruyorum. "Hayır canım!" diyor. Yavaşça dili şerit halinde göbeğime iniyor. Benim ellerim onun saçlarında. Yavaşça okşuyorum. Resmen kız tadımı çıkarıyor. Sonra, amıma gelmeye yakın, tekrar dudaklarıma yapışıyor. Daha iştahlı bu sefer. Sanırım amcığım onu iştahlandırıyor. Öpüyor uzun uzun. Ve bir parmağını amcığıma sokuyor. "Ah!" diye bir ses geliyor benden. Gülümsüyor. Benim gözlerime bakarak, ittiriyor bir parmağını içime. "Çok sıcaksın sevgilim!" diyor. Hızlanıyor parmağı. Tırnakları biraz acıtıyor, ama çok güzel parmaklıyor içimi. O parmakladıkça benim gözlerim kayıyor. "Geniş aşkım amın..." diyor. "Öyle, doğum, yarak... Herşey genişletti..." diyorum. Gülümsüyor tekrar. Çok tatlı gülümsüyor ya!Yavaşça ikinci parmağı giriyor amcığıma. Benim inlemelerim çoğalıyor. "Fazla inleme birtanem, biri duyar!" diyor. Ve pencereyi kapatıyor. Şimdi daha rahatız. Perdeyi de çekiyor. Biz bu zamana kadar perde açık mı sevişmişiz? Aldığım zevkten farkında bile değilim. Pelin'in uzun parmakları benim amımı yara yara giriyor. "Ahhh! Pelin! Süpersin aşkım!" diyorum. Pelin tekrar dudaklarıma yapışıyor. Yavaşça kasılmaya başlıyorum. "Birşeyler geliyor demek..." diyor, eğilip klitorisimi ağzına alıyor. "Ahhh! Pelinnnn!" diyerek, tüm sularımı Pelin'in ağzına bırakıyorum. Pelin neye uğradığını şaşırıyor. "O neydi yaa!" diyor. "Boşaldın mı, yoksa işedin mi aşkım?" diyor. Ben zevkten sesim titreyerek, "Bo.. Boşş. Boşaldımmm!" diyorum. "Hiç böyle boşalan bir kadınla sevişmemiştim! pørnølarda olur zannederdim!" diyor. Ben yığılıyorum yatağa. Amım halen kasılıyor. Orgazmdan sonra hala belim kalkıp iniyor.Pelin, vıcık vıcık amımı dillemeye başlıyor. Sonra kalkıyor yerinden. Bir selpak alıp, tertemiz yapıyor amımı. Ben ise kendimi tamamen ona bırakmışım. Sonra, elini kullanarak ayırıyor amımın dudaklarını. "Çok kabarık. Çok etli. Çok güzel!" diyor. Ve arasını dillemeye başlıyor. O dilledikçe, memelerimi sıkıyorum. İki parmağını birleştiriyor. Beni hafifçe pozisyona getiriyor. Ve içime sokuyor. Daha derine ulaşmak istiyor. Öyle bir noktaya geliyor ki Pelin, çok çok farklı bir his bürüyor bedenimi. Ateşler basıyor. İçimden zevkten bağırmak geliyor. Bağırıyorum. "Harikasınnnnnn!" diyorum. Pelin'in parmaklarının ilk boğumdan kıvrıldığını hissediyorum. Ve bu sefer daha gürül gürül, boşalıyorum...Pelin gene selpakla siliyor amımı. "Ne yaptın sen yaa?" diyorum. "G-Noktası tatlım. Oraya ulaşmak zor oldu..." diyor benim göbeğimi öperken. Ben biraz toparlanıyorum. Halen zangır zangır titriyorum aslında. Pelin gülümsüyor. "Ara verelim istersen?" diyor. Kalkıyor. Ben yatakta yığılmış bir halde yatıyorum. Sonra geliyor tekrar. Elinde bir sigara. "Toparlanabildin mi?" diyor. Ağzındaki sigarayı alıyorum. "O kadar yarak yedim. Her yerde sikildim. Ama böyle orgazm olmadım!" diyorum. Gülümsüyor. Ona, "Benim bu orgazm karşılığında sana teşekkür etmem gerekli!" diyorum. Yarım sigarayı söndürüyorum. Ve altıma yatıyor Pelin...Ben de Pelin'in vücudunu okşuyorum önce. "Müthiş bir vücudun var. Manken olmayı düşündün mü hiç?" diyorum. "Aşkım, benim adım Pelin değil! Ayfer!" diyor. O da Nickname takılanlardan. "Tamam balım. Hiç düşündün mü?" diyorum. "Hayır." diyor. Yavaşça memelerine yumuluyorum. O kadar güzel ki tadı. Fındık kadar ucu, sanki silikon takılmışcasına dik memeleri benim çok ilgimi çekiyor. "Nasıl bu kadar güzel olabiliyorlar?" diyorum. "Her banyodan sonra soğuk suyla masaj yapıyorum. Bence sen de denemelisin!" diyor. "Evet Ruslar haklıymış. Soğuk su gerçekten çok güzel yapıyor vücudu!" diyorum. Gerçektende öyle.Ayfer'in memelerini ısırmaya başlıyorum. Yavaşça dişliyorum uçlarını. Şimdi, onun elleri benim saçlarımda. Yavaşça memelerinin ikisini de birleştiriyorum. Ayfer, kafası geride, yalanmanın tadını çıkarıyor. Hafifçe iniyorum aşağılara. Aynısını yapıyor ve amına geliyorum. Amı çok güzel. Pespembe. Dışı da öyle. Benim zamanla deforme olmuş amım gibi değil. Yavaşça küçük dudakları emmeye başlıyorum. Ayfer bir inliyor ki... Öyle içten bir inleme olamaz. Ayırıyorum amını. Klitorisi benimkinden daha küçük. Önce onu ağzımın içine hapsediyorum. Uzun uzun emiyorum. O klitoral orgazma alışmış anlaşılan. Zaten evli olmayan kadınlar vajinal orgazma daha geç ulaşıyorlar. Benim klitorisini uyarmam sonucu, Ayfer'in ağlar gibi inleyerek boşalması bir oluyor. Gözle görülür bir sıvı boşalması olmuyor. Ama deli gibi karın kasları kasılıyor. Bir ben fışkırarak boşalıyorum herhalde...Yavaşça amının sularını yalıyorum. Ve elimi memelerine atıyorum. O da yığılıyor yatağa... Tekrar memelerini yalamaya başlıyorum. Bir parmağımı sokuyorum amına. Gerçekten çok dar. Hatta fazla dar. "Çok dar aşkım amcığın!" diyorum. "Öyle meleğim..." diyor. Ben de G-Noktası denen yeri bulmak için içinde gezintiye çıkıyorum. Ve aşırı uyarıldığı noktayı bulup, oraya baskı yapmaya başlamam sonucu, elime boşalması bir oluyor. O da yatakta inip kalkıyor. "Ahhh! Ihhhh! Günseli! Harikasın! Ahhh! Parmakla beni! Parmaklarınla siik! Ahhh!" diyerek getiriyor sularını. Boşalması bitince, selpakla temizliyorum amını. Ve ben de yatıyorum onun yanına...
30 Ağustos 2021, at 15:57
Alıntı