Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Annemin fotograflari (alinti) 2

Post #1

ANNEMİN FOTOGRAFLARI (ALINTI) 2Okullar kapanmış kazasız belasız bu seneyide geçmiştik.artık lise için son seneye girecektik. derya üniversite sınavına girmiş olumlu geçtiğini söylemişti.aynı dönemlerde annemin zaman zaman tutan rahatsızlığı yine belirmişti.mutsuzluk ve bezginlik modundaydı.aynı zamandada yoğun baş ağrısı şikayeti vardı..anti depresanlarını kullanıyor ve dolayısıylada günün çoğunu uyur gibi ağır aksak bir rutinde geçiriyordu.çevredeki hemen herkes yazlıklarına gitmeye başlamıştı.annem psikoya bağlamış yerimden kımıldamam bir yere gitmem diyordu..giderdim kalırdım,olurdu olmazdı derken en sonunda karar kılındı.teyzem,derya ve deniz ayvalıktaki yazlığa gidecekler ben takımımın yaz turnavasından dolayı önümüzdeki ay sonuna kadar annemle birlikte istanbulda kalacak daha sonra onlara katılacaktım.denizin kızgınlığı ve huysuzluğu dışında pek problem olmadı denilebilir.benim son 1 yıldaki kızlarla münasebetlerim belli etmesede denizi tedirgin edip kızdırıyordu.muhtemelen kıskanıyordu. Oysaki anlamadığı şuydu.ben başkalarıylada olsam yatsamda denizden başkasını sevmem mümkün değildi.gerçek anlamda hiç kimseyleolabilmem söz konusu olamazdı.deniz benim her şeyimdi.benim canımın yarısıydı.bu aşktanda büyük ve farklı bir şeydi.teyzem yine mağazayı serpil ablaya emanet etti ve banada bir dünya tembih faslından sonra gittiler.ahali gittikten sonra evin sessiz ortamı karşısında epey garip hissetmiştim.denizden ayrı olduğumuz zamanlar olmuştu ama ben evde yalnız kalmamıştım.ve şimdi ingiltereye gittiğim zaman denizin duyduğu sıkıntıyı daha iyi anlamıştım.annem yine bunalım modunda sessiz sakin neşesiz durumdaydı.o her zaman bakımlı olan kadın sanki daha salaş ve özensizdi.onu hoş tutmak için elimden gelen gayreti gösteriyordum.günler rutininde geçiyordu.ben sabahları antreman için evden çıkıyor akşamlarıda mahalledekilerle takılıp vaktimi geçiyordum.ama geç kalmadan eve geliyordum.evde olduğum zamanlardada annemin durumu müsaitse bol bol gitar çalışıyordum. alışılmış hayat nede olsa, abazalığım tutmuş azmaya aranmaya başlamıştım.kızlardan kimse yoktu.figen yoktu feray yoktu.herkes bir taraflara gitmişti.en önemliside deniz yoktu.gittikleri daha bir hafta olmuştu ama onu epey özlemiştim.Her akşam ettikleri telefondan akıllarının burada ama keyiflerinin de yerinde olduğu belliydi.ayvalıktaki kızlarıda düşünüyordum bir yandan.iş başa düşmüştü.gece annem yatınca video ve dergiler ile özel zevk saatlerim başlıyordu.yine bir gece film seyrederken bir yandanda filmdeki kadınları denize deryaya ve bilumum tanıdıklarıma benzeterek masturbasyon yapıyordum.derken şimşek çaktı kafamda.annem?..onuda hayal etmeye başladım.daha evvelleride zaman zaman hayaller kuruyordum biliyorsunuz. aklıma kazınan dekolteler görüntüler ne varsa biriktirdiğim ,hepsini hatırlayıp fanteziler içine gömüldüm.acayipuyarıldım.teyzemle onu gördüğümüz o an geldi aklıma içim çok hoş oldu.anlatamayacağım bir şekilde zevk aldım.deniz ve deryadaki ilk heyacanlarım gibi kalbim çarpmaya başladı.zaten enseste bulaşımışız bu da başka bir rengiydi sanki.daha güzel, daha zevkli, daha yasak, daha günah.ve en önemlisi daha cazibeli?teyzemide kattım hayallerime iyice coştum.ve uzun zaman sonra ilk defa titreyerek fışkırttım döllerimi.belk**e böylesi bir boşalmayı hiç yaşamadım.boşalma sonrası hayal ettiklerimden pişmanlık yaşamadığımı hatırlıyorum.benim için, bizim için olağandı.seneler evvelki annemle teyzemin görüntüsü canlandı gözümde ve benimki tekrar uyanmaya başladı.yine asıldım alete ve durmaksızın devam ettim.aklımda ne pozisyonlar ile zevk yaşattım kendime.geceyi rahatlamış,mutlu ve aklımda cereyanlar eden bir çok fikirle sonlardırdım.ertesi sabah heyecan ve mutlulukla kalktım.sabah koçu arayarak bir bahaneyle antremana gelemeyeceği bildirdim.kendime yeni bir tat bulmuştum.içimde baskın olan kendimce unutmaya çalıştığım bir duyguyu açığa çıkarmış, sefasını sürmeyede niyetliydim.annem daha kalkmamıştı.kapısını açıp seyretmeyi, görüntü yakalamayı düşündüm vazgeçtim.daha sonra kahvaltı sofrasını hazırladım.annemde öğlene doğru kalktı.yine her zamanki gibi yanağından öpücüğümü aldım.daha sıkı sarıldım daha şapurtulu öptüm.sen gitmedinmi dedi.bende antreman iptal oldu bugun evdeyim dedim.. kahvaltı boyunca onu izledim.üzerinde turuncu renkli pijama altı ve yarım kollu yuvarlak yakalı beyaz tişört vardı.sütyensizdi. hareket ettiğinde gögüslerinin oynaması belli oluyordu.akşamki fantezileriminde etkisiyle oturduğum yerden uyarılmaya başladım.annemin tadı yerinde olsaydı böylemi olurdu diye geçirdim aklımdan.çünkü kışın bile gecelik üstüne sabahlıkla karşılardı günü..böylepijama falan nadirdir gördügümüz.kahvaltı faslından sonra herkes yapması gerekenleri yapar üst baş falan toparlanırdı.daha öncede söylemiştim.her an dışarı çıkacak veya biri gelecek gibi giyinik olurdu evde.bizide öyle alıştırdı.kızlarda bile aynı özen vardı.temizlik gibi işlerde bile eski püskü şeyle görmedim onu ben.neyse,kahvaltımızı benim çabalarımla son günlere göre daha neşeli geçirdik.nasıl olduğunu sorduğumda iyiyim diye geçiştirdi her zamanki gibi.kahvaltıdan sonra ben salona geçip gazeteyi okumaya başladım.annemde daha ayılmış evi derleyip toparlıyordu.planım hazır içim heyacanlıydı.ilaçlarından depresanlardan bir kaç tane alacak ve onun içmesini sağlıyacaktım.zaten akşam aldığı onu sersem gibi yapıyordu.zor kalkıyordu.fazladan içirirsem uyanmaz diye düşünmüştüm.içirdikten sonra amacım gerçekleştiyse, gögüslerini görmek ellemek öpmek istiyordum.bir ara annemin lavaboya gitmesini fırsat bilerek aceleyle ilaçlarından bir kaç tane yürüttüm.şimdiden heyacan basmıştı beni.akşamın gelmesini iple çekiyordum. öğleden sonra ısrarla anneme, dışarı çıkalım, modaya gidelim, dondurma yiyelim sonrada pasaja uğrar döneriz diye teklifler yaptım.kabul etmedi..yılıştım şımardım kandıramadım.amacım dışarıya cıkarmak dolayısı ilede bu yaz sıcağında şık,seksi giyinmesini sağlamaktı.kendime deyim yerindeyse görsel olarak malzeme arıyordum.hala üzerinde o pijamalar vardı.eğer akşam onu uyutursam pijama yerine gecelik daha iyi olurdu.saatler ilerledikçe heyecanım artıyordu.saatlerde ilerlemiyor gibiydi aslıda?akşam yemeğinide her zamanki gibi yedik.sonra tv seyretmeye başladık.-ne o sen çıkmıyormusun diye sordu.cıkmayacağım bu akşam canım istemiyor dedim.sonra birlikte içeriz dedim çay demledim.planımı uygulamaya başlamıştım.içim kıpır kıpırdı.gündüzden ezdiğim ilaçlarından çayına fazladan bir şekerde koyarak karıştırdım.neyseki sorun olmadan içti.en önemli aşamayı geçmiştim.olabilecekler aklıma geldikçe sertleşiyordum.saat 11 e doğru annem ağırlaşmaya başladı .ben ilaçlarımı alıp yatayım uykum geldi dedi. bende tamam anne bende yatacağım zaten dedim.o önden ben arkasından mutfağa girdik.masanın yanındayken ben dibi kalan çay bardağını devirmek suretiyle arkasından pijamasına döktüm.aman oğlum dikkat etsene falan filan derken ben o lanet pijamayı ıslatmış oldum.şimdi iş ,yerine giyeceği daha açık bir şey tercih etmesine kalmıştı.bende heyacan iyice tavan yaptı.ellerim bile titriyordu.neyse iyi geceler faslından sonra odalarımıza çekildik.benim verdiğimle birlikte 2 doz ilaç almıştı.saat 01 e doğru zar zor ve aletim dimdik olarak bekledim.ara ara asıldım bekledim asıldım bekledim.tam kıvamındaydım. sonra zamanın geldiğini düşünerek usulca odasına yaklaştım ve kapıyı açtım.bir müddet kapı eşiğinde bekledim.sonra tüm cesaretimi toplayarak içeri girdim.adım adım ses çıkarmadan yatağın yanına kadar yaklaştım. kalbim okadar güçlü atıyorduki sanki sessizlikte duyuluyor gibi hissediyordum.yinede sakin olmaya çalıştım. boğazım kurudu adeta.ve bingo..!!!..pikesi kenara toplanmıştı.üzerinde satenimsi bir kumaştan koyu tonlu bir gecelik vardı.sırt üstü yatıyordu.gecelik kasıklarının hemen orda bitiyordu.çok karanlıktı içerisi.sonra aklıma holun en ucundaki ışığı yakmak geldi.usulca geri çıktım ışığı yaktım ,tekrar yatak odasına döndüm.kapısınıda kapanmaya yakın pozisyona kadar çektim.evet şimdi olmuştu .loş bir ışık vuruyordu içeriye.görüntü muhteşemdi.uyanması halinde sayıkladığını merakedip bakmaya geldiğimi söyleyecektim.usulca seslendim önce..tepkisizdi.sonra daha sesli seslendim.yine tepkisiz?.elimle hafifçe omzundan ittirdim.hiç ses yok.kalbimin gümbürtüsü hariç.ve bu arada aşırı heyacandan olsa gerek benim alette tık yok.yatagın kenarına oturdum ve yine salladım omzundan.halen tepki vermiyordu.sadece nefeslerimizin ve benim gümbürtülü kalbimin sesi vardı.yaklaşık 5-10 dakika seyrettim onu.bu arada heyecanımıda bastırmış oldum.sikimi sıvazlamaya başladım seyrederken.omuzları boynu ve daha aşagıda gögüsleri?.kaldırdım aletimi.sağına doğru hafiften meyilli yatıyordu.sağ göğsünün yanı geceliğinin kenarından taşmıştı.baldırlarının şekli muhteşemdi.ince bileklerinden yukarıya dğru kalınlaşan öpülesi, okşanılası bacakları vardı.kulodunu görüyordum.yine koyu renk dantelli işlemeli bir modeldi.yavaş yavaş cesaretlenerek beline doğru dokundum.halen hareketsizdi.elimi yavaşça aşağıya kaydırdım.geceliğin dokusu o kadar yumuşaktıki..sonra bacaklarının üst bölgesine geldi elim.okşamaya başladım usulca.bir yandanda basket şortumun içinden aletimi sıvazlıyordum.zor bir pozisyondu.rahat olamıyordum bir türlü.şortu sıyırmaya, komple çıkartmayada cesaret edemiyordum.aklıma figenle muhabbetimiz geldi.yine sessizce odama döndüm ve en bol sortumu cebinin içinden yırtarak giydim.şimdi elim içindeyken istediğim tempoda hareket edebiliyordum.tekrar annemin odasına geldim ve yanına yaklaştım.kontrol ettikten sonra gögüslerini geceliğin üstünden okşamaya başladım.annem hiç bir tepki vermiyordu.göğsünün yan taraftan taşan yerlerine dokunduğumda iyice ürperdim.bir yandanda alete asılmaya devam ediyordum.zevk sularım çoktan gelmişti.korkum o kadar kontrollu olmama rağmen heyecandan erken boşalmaktı.olabildiğince uzatmak istiyordumolayı..sonra elimi geceliğin üst yanından sokarak memesini kopmle ellemeye başladım. arada çekilip uyuma durumunu kontrol ediyordum.hiç ses seda yoktu.askısından tutarak geceliğin sağ kısmını sıyırdım.tüm memesi açığa çıktı.tanrım muazzam bir görüntüydü.dolgun kısmı hafif sağa dogru yayvan sekilde yayılıyordu.bildiğim gibiydi çok büyük değildi.ama hiç bu kadar yakından görmemiş ve hiç dokunmamıştım.meme ucunuda okşamaya başladım.sonra sıkıca sert bir hareketle sıktım dayanamadan.uyanır diye çok korktum..uyanmadı.öbür memesinide okşamaya başladım.sikimi bırakıp açıkta olan memesini avucumda tuttum, diğerini okşamaya devam ettim.yumuşak yumuşak okşamaya yoğurmaya başlamıştım artık.sonra bir elimle bacaklarına yöneldim.bir elim memede bir elim bacaklarda, kasıklarında resmen okşuyordum annemi.arada yine kontrol ediyordum uykusunu.üzerine doğru eğildim ve nefesini boynuma doğru verdim içim gıcıklandı.biraz daha aşağıya eğilerek memesini öptüm usulca.sonra meme başını yaladım.dayanamadım emmeye başladım.hafif bir kıpırdadı annem.feci korktum.kalbim gene gümbür gümbür atmaya başladı.hemen doğrulup hızlı ama sessizce çıktım odasından ve odama geçtim.tanrım ter basmıştı her tarafımı.yarım saate yakındır odasındaydım ve neler yapıyordum..seyretmiş ellemiş öpmüştüm.ve dahada istiyordum.aradan 5-10 dk geçtikten sonra yine girdim odasına.aynen bıraktığım gibi yatıyordu.memesi açıkta ,sırt üstü, kollar iki yanda.aynı kontrolleri bir daha yaptım ve yine ellemeye başladım.sikim artık iyice zonkluyordu. dizinden bükerek bacağını ters v pozisyouna getirdim.şimdi sağ bacağı tüm yumuşaklığıyla avuçlarımın arasındaydı.onu okşarken muhteşem memesi gözlerimin önündeydi.bir elimi bacağından çekerek önce kasıklarına, sonrada amına doğrugötürdüm.külodunun üstünden amını okşadım.sonra külodunun arasından parmaklarımı soktum içeriye.kuruydu.kupkuru duruyordu amı.yalamak istedim ama cesaret edemedim.yine hafifçe dürttüm annemi.hala derin uykudaydı.uyanacak gibide değildi.sonra hafifçe çevirmeye başladım.komple yüzüstü yatar hala getirdim.o kadar ağır uykudaydı ki hafif bir mırıldanma haricinde bir tepki vermedi.geceliğini beline doğru sıyırdım.şimdi önümde tüm ihtişamı ile kalçaları duruyordu.bana oldukça büyük görünüyordu.1-2 dakika öylece baktım ve sikimi sıvazlamaya devam ettim.neredeyse gelecek gibi oldum ve sikimi kafasından sıkarak kendimi tutarak boşalmamı geciktirmeye çalıştım.sonra hafifçe okşamaya başladım.bembeyaz ve yumuşacıktı.iki elimle birden yoğurmaya başladım.tarifisiz heyecanlar içindeydim.hem zevk hem korku?adrenalin tavan yapmıştı adeta.sıyrılmış askıdan taşan gögüsü vucudunun ağırlığı altında ezilmiş iyice yana doğru yayılmıştı.bembeyaz parıldıyordu.bedenini hafifçe yukarı doğru çevirerek yan yatar bir hale getirdim.sıyrılmış memesi tümden ortaya çıktı.avuçlamaya başladım.bir yandanda elimi külodunun içine sokarak kalçalarını okşuyordum.annemin nefes alış verişlerini duyuyordum ama başka hiç bir reaksiyonuda yoktu.bu derin uykudan uyanmayacağına inandırdım kendimi.hislerimi ve arzularımı durduramayacak hale gelmiştim artık.sessiz sakin hareketlerle şortumu çıkardım.kalkmış sikim şort baskından kurtulup boşa çıktı.tekrar yanına dogru yanaştım.bir bacağını dizinden bükerek sikimi bacağının iç yanlarına doğru sürtmeye başladım.ateş gibi olmuş sikim vucuduna değince adeta kendimden geçtim.ne olursa olsundu.şu anda uyansa bile olacaklar önemli değildi artık. toparlanabilme pzoisyonunu çoktan geçmiştim.onun yatağında çıplak olarak sikim kalkmış durumdaydım?sağ bacağını biraz daha düz hale getirerek sikimikasıklarına doğru arada sıkıştırdım.bir elim memesinde, bir elim kalçada sikim bacaklarının arasında hafif hafif gidip gelmeye başladım.uçuyordum zevkten.sikim vucudunda rahatca kaymıyor takılıyordu.ama yinede çok hoşuma gidiyordu.bir ara sikimi kremlemeyi düşündüm.ama hareketlerimi durduracak gücü bulamıyordum kendimde.neredeyse boşalmak üzereydim artık.bir kaç dakika geçmeden o kadar kontrol edebilme yeteneğim olmasına rağmen iyice gerildim.ve kendimi gri çekerek ara verdim hareketlerime.sakinleştikten sonra tekrar harekete geçtim.tekrar yüzüstü yatırdım.kulodunu yana dogru sıyırdım.loş ışıkta cok net değildi.ama ben yarağımı kalça kenarlarına sürtmeye başladım.çok heyecanlanmama rağmen istediğim etkiyi alamıyordum.biraz daha böyle devam ettikten sonra yüzüstü çevirdim annemi.bacaklarını araladım.hiç uyanacak gibi değildi.kasıklarına amına doğru sürtmeye başladım yarağımı.yine rahat değildim.ama kulodunu cıkartkmayıda göze alamadım.sonra gögüslerine doğru yöneldim.elimle sikimi gögüğlerine temas ettirmeye başladım.çok uyarılmıştım.gögüğler yumuşaçoktı ve istediğim etki oluyordu.daha fazla dayanamayacaktım.hemen annemin üzerinden doğrularak şortumu aldım elime.tüm çoskusuyla şortumun üzerine boşaldım fışkırtarak.müthiş bir andı.boşalmama rağmen sikim hala diriydi ve yavaşça sallanıyordu ihtişamı ile.ama az sonrasında yaşadığım doyum beni fazlasıyla rahatlatmıştı.bu kadar kısa sürmesine rağmen bu kadar yeter diye düşündüm.usulca annemin geceliğinin askını yukarı doğru aldım ve pikesini üstüne doğru çektim.olanlardan habersiz uykusuna devam ediyordu.yanından ayrılarak odama geçtim.pişmanlık duymuşmuydum?hayır?mutluydum ve daha neler yapabileceğim konusunda kafam zehir gibi fantezi ve planüretiyordu.elim sikimde hayaller arasında uyumuşum. ertesi sabah uyandığımda uzunca süre yatağımdan kalkamadım.geceyi ve bu zamana kadar yaşadıklarımı düşündüm.akşam yatarken pişman değildim ve sonrası için bir sürü plan yapmıştım.ama şimdi tuhaf olmuştum ve olmamalı diye düşünüyordum.kafam çok karışmıştı.duygularım karma karışık olmuştu.annemin baygın gibi oluşu ve benim bundan faydalanmam içimi bulandırmış pişman olmuştum.evet annem teyzemle yatıyordu.onlarda kardeş ilişkisi yaşıyordu.ben denizle olmuştum.derya ile olanlar vardı.ama bunlar tercihlerimizdi.gerçeklerdi ve bunlarla yaşamayı öğrenmiştik.günahlar içinde saklı hayatlarımızdı.akşam yaptığım ise iğrenç olarak gözüktü gözüme.kalkınca kahvaltı sofrasını hazırladım ve annemin kalkmasını beklemeden evden cıktım.ondan sonrada mümkün olduğu kadar uzak durdum suçluluk duygusuyla. günler, kacamak sekilde soru cevaplarla geçti.ev yaşamının içinde olan zorunlu sohbetler haricinde muhabbet etmedik.öyle bir psikolojideydim ki bu süre boyunca masturbasyon bile yapmadım.boşalmadan geçirdiğim bu sürede benim açımdan bir ilkti.bu arada annem kendini daha iyi hissetmeye başladı.yaklaşık 10 gün sonra takımımın turnuvadan elenmesiyle annemle beraber ayvalığa bizimkilerin yanına gittik
08 Ağustos 2020, at 18:10
Alıntı