PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sex Bağımlısı-2

admin
21 Ağustos 2023, 01:55
Sex Bağımlısı-2Otobüs okula gelmişti. Okulun kantinine doğru yürüdük, sessizce el ele tutuşarak. Kendimi hayal dünyasında hisediyordum. Hayatımda ilk defa bir sevgilim oluyordu. Bu düşüncelerin içerisinde kantine varmış, birer kahve almak için sıraya girmiştik. Sırada beklerken arkama geçti, saçlarımı okşadı ve kulağıma eğilip,?Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibigeceleyin ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi, ağır posta paketini, neyin nesi belirsiz,telaşlı, sevinçli, kuşkulu açar gibi, seviyorum seni denizi uçakla ilk defa geçer gibiİstabul?da yumuşacık kararırken ortalıkiçimde kımıldanan bir şeyler gibi, Seviyorum seni ?Yaşıyoruz çok şükür!? der gibi.?Şiirini okudu, ona döndüm, göz göze geldik. Yaklaştı ve dudaklarımdan öptü, ama bu defa öpüp kaçmadı. Biraz daha uzun sürdü öpücüğü. Aklım başımdan gitmişti. En sevdiğim şiirlerden bir tanesiydi bu, Nazım Hikmete ait Seviyorum seni. Bu çocuk çok romantikti, ona aşıktım, onu seviyordum ve ona hayrandım. Kahvelerimizi alıp dışarı çıktık, hava güneşli ve sıcacıktı. Hemen yanımıza sınıf arkadaşım Buse geldi. Hemen tanıştırdım onları, Buse sıcak kanlı bir kızdı, Selim ile hemen kaynaştı. Selim derse gitmek için kalktı ve kendi fakültesine doğru yürüdü. Buse ?Kanka hayırlı olsun? dedi.?Teşekkür ederim kanka??Kız artık pabucumuz dama atılır herhalde, baksana yakışıklı çocuk boş bırakmaya gelmez bu? dedi. Bu son söylediği canımı sıkmıştı. Ben gerçektende nasıl tutacaktım bu çocuğu yanımda, gözü dışarda olmaması için ne yapmam gerekiyordu bunları düşünmeye başlamıştım. ?Kanka nereye daldın ya, bak şimdiden başladın??Yok kanka ya Selim iyi çocuktur. Anlayışlıdır buluşuruz hep birlikte ne olacak? dedim. Bu sırada artık derse girmek için sınıfa doğru yönelmiştik.Ikinci dersin bitimine 15 dakika vardı. Bir anda aklıma Selim geldi, ne yapmam gerekiyordu? Buse haklıydı, benim sınıfımda bile taş gibi kızlar var. Selimin gözü dışarda olmamasını nasıl sağlaycam. Bu düşünceler kafamı kurcalarken ders arasına geçmiştik. Hemen tuvalete gittim. Telefonumdan internet sayfasını açıp ?erkeğini elde tutmanın yolları? yazdım. Karşıma çıkan yazıları okumak için sayfaları açtım,- Özgüvenli olmalısın diyordu. Ama büyük problemdi, zaten ona karşı özgüvenim olsaydı, tuvalette bunu araştırıyor olmazdım.- Onure edin, takdir edin. Bunu yapabilirdim. Bunu uygulayabilirdim.- Kendi bildiğinizi yapacak olsanız da ona danışın. Umrumda bile değildi o ne isterse yapardım. Ona danışıp onun istediğini yapabilirdim. Sonuçta onun gibi yakışıklı birini nerden bulacaktım.- Doğal davranın. Ama bu da zordu, onun yanında hep heyecanlıydım. Daha da kötüsü vardı. O canı sıkılmasın mutlu olsun diye onun isteklerini hep önemsiyordum- Değiştirmeye kalkmayın. Böyle bir şey mümkün bile değildi ben değişirdim, yeterki sonusuza kadar benimle olsun- Dişiliği elden bırakmayın. Bu problemdi, bu konularda gerçekten yetersizdim.- Fantezilere önem verin. Bu da çok önemli bir sorundu, nasıl olacaktı- Bakımlı olun. İşte burdan başlayabilirdim. Gerçi zaten kiloluydum, kokmamak için sürekli duş ve deodorant kullanıyordum. - Ona yemek pişirin. Burdan başlayabilirdim. Son derse girmedim. Öğleden sonra ise diğer derslere de girmedim. Selime mesaj yazdım ben eve gidiyorum, sende direk eve gelirsin dedim. Eve döndüm, hemen evi toparladım. Dışarı çıktım, alış verişe gidip malzeme aldım. Ona güzel bir yemek hazırladım. Hemen duşa girdim, özel bakımımı yaptım. Gelmesine bir saat vardı. Kapı çaldı, açtığımda bir adam elinde çiçek vardı. 7 tane kırmızı gül vardı.?Melek hanım siz misiniz???Evet benim? dedim. Kırmızı gülleri bana uzattı. Çiçekleri aldım adam gitmişti. Çiçeklerde bir not ?Sevdiğim kadına? yazıyordu. Çok mutlu olmuştum. Hemen odaya geçtim, nasıl karşılamam gerekiyordu. Kırmızı bir elbise gördüm. En son iki sene önce giymiştim. Dolabımda güzel bir kıyafet yoktu ve bu benim canımı çok sıkmıştı. Hafta sonu ilk iş olarak, gidip yeni kıyafetler alacaktım. Mecburen bunları giymiştim. Her ne kadar istemesemde elbisenin etek kısmı aldığım kilolardan dolayı kısa gözüküyordu. Elbise vucuduma dar olduğundan tüm vucut hatlarım ortadaydı. Eve gelmişti. Kapıda onu karşıladım, beni görünce biraz heyecanlı gibiydi. Dudaklarıma yapıştı. Bu sefer daha da zevk dolu beni öpüyordu. Öpüşüyorduk, bir eli yüzümü okşuyorudu. Diğer eliyle ise omzumu kavramıştı. Ona eşlik ediyordum. Yavaşça kalçalarıma inmeye başladım. Bir taraftan terliyordum, oraya inmesi beni endişelendiriyor ama bir yerden de yaşadığım zevkten dolayı olayı akşına bırakmıştım. Daha aşağı inerse onu durdururum dedim kendi kendime. Bir anda durdu içeri girdi.?Aşkım çok güzelsin??Aşkım şımartıyorsun beni??Aşkım tabi şımarırsın hem güzelsin, hem de benim gibi bir sevgilin var. Ne kadar da şanslısın? dedi. Aslında espiri yaptığını düşünmüştüm. Yemeğe geçtik, yemeğimizi yedik. Daha sonra da odaya gidip sarılmak istediğini söyledi. Onun isteklerini yapmak, onu elimde tutacağım düşüncesini yaratmıştı. Elinden tuttum ve yatak odasına doğru gittik.Yatağa uzanınca başımı omzuna koydum. Saçlarımı okşuyordu. Arada öpücük konduruyorudu. Arada sırtımı okşuyordu, ama hiç konuşmuyorduk. Ben çok heyecanlıydım, çünkü arada kalçamı okşuyordu. Kendi kendime biraz ilerlemesine karşı gelmeyeceğim dedim içimden. Elleri rahat durmuyordu, elliyle bacaklarımı okşuyordu, elbisenin eteği kalçalarımın üstüne çıkmıştı. Dantelli giydiğim kırmızı iç çamaşırı ortadaydı. Üstüme çıktı, beni iyice öpüyordu. Elliyle kilodumun üstünden amımla oynuyordu. Benim iç çamaşırımı çıkarmıştı o ise tamamen soyunmuştu. ?Aşkım dursak mı acaba??Korkma aşkım, kontrol bende? dedi ve kulak mememi yalamaya başladı. Ara sıra kulağımın içine üflüyordu. Her bir hareketinde kendimi daha çok ona bırakıyordum. Gerçekte ilk defa bir penis görmüştüm. Bir keresinde ortalama penis boyu hakkında okuduğum yerde 15-16 cm yazıyordu. Sanki bu 15-16 cm?den biraz daha büyüktü. Penisi amıma temas edince irkildim, hiç farkında değildim bana dönüp,?Seninde hoşuna gittiğini biliyordum. Am suların sikimin her tarafında? dedi. Utanmıştım biraz daha amımın üstünde git gel yaptı. Bu şekilde yapması beni çok azdırmıştı. O boşalmadan ben boşalmıştım, o ise boşalmaya başladığında göbeğime ve göğüslerime boşaldı. Sonra da kalktı, tuvalete gitti. 20 dakika boyunca dönmedi.