PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Sikin Otobiyografisi

admin
30 Temmuz 2020, 01:27
Bir Sikin OtobiyografisiArtık olan olmuştu, bir süredir keyfim yerindeydi açıkçası. Kısa zamanda alışmıştım bu karı-koca oyununa. Cebim para görmüştü, önce Elif dediği gibi bana daha uygun kiralık bir ev tutmuştu. Amcam ile arsa işin halletmiş hatta bir müteahhit ile anlaşmış ve arsanın karşılığında birkaç daire almayı planlıyorduk. Hoş daireler de pek gözüm yoktu ama Elif ?Dairelerin birisi senin olacak paşam? diyordu. Sikimin sayesinde üstelik. Elif?in tenine de alışıyordum o yuvarlak bir top gibi biçimli kalçalarını avuçlarımın arasına almaktan memnundum, orta büyüklükteki göğüsleri ve göğüslerinin harelerinin koyu rengi beni mest ediyor minik ısırıklarım ile şehvet denizinde yüzüyorduk. Dükkân da iyice benim tekelime girmeye başlamıştı üstelik hesap kitap işleri, müşteri bağlantıları derken iyice de öğrenmiştim işi. Yavaş yavaş iş yaşamının kurallarını da öğreniyordum. Bu yeni yaşam beni okumaktan soğutur olmuştu, aileme de para gönderiyordum üstelik. Onlara durumu anlatan bir mektup yazdım tabi bazı şeyleri gizleyerek iyi bir iş bulduğumu ve ilerde ticaret yapmak için para biriktirdiğimi bu nedenle okula devam etmek istemediğimi belirtecektim ki Elif?in ?askerlik ne olacak paşam, bırak bitir okulunu sen? demesi ile vazgeçtim haklıydı da üstelik.Yeni dairemden de memnundum. Elif ile haftanın birkaç günü o dairede sikişiyor, gergin sikimin pompaladığı dölleri onun minik amının içine attırıyordum ve her seferinde daha da tecrübe kazanıp usta bir sikiciye dönüşüyordum bunda en büyük pay kuşkusuz seks konusunda uzun yıllar biriktirdiği içsel dünyası ile Elif?imindi. Benden büyük olmasına aldırmıyordum. O gün kararlaştırdığımız gibi birkaç saat önceden daireye gitmişti ben de okula gideceğim diye çıkacaktım. Kapıyı açtığımda içerden müzik sesi geliyordu Elif her zamanki tatlı ve sıcak gülümsemesiyle karşıladı beni ?Hoş geldin paşam? koltuğa oturup bir sigara yaktım. Elif hiç beklemeden gelip kucağıma oturdu ufak ufak beni öpüyor bir çocuk gibi seviyordu. Güzel kalçaları kucağımda oynadıkça sikim sertleşiyor dudaklarımız birbirine değiyor ve ansızın birbirimizi kanatırcasına öpüyorduk ellerim onun kalçalarında biçimli götünü okşuyordu. Ne zaman götünü avuçlarımın arasına alsam aklıma Murat?ı sikişim geliyordu ama şimdi sıcak bir amın sahibiydim nemli ve ıslaktı da üstelik.Elif üzerimde kayıp kemerimi çözdüğünde sikim özgürlüğüne kavuşmuş bir mahkum gibi ileri atıldı, elleri ile onu sımsıkı tutup okşadı, sıktırdı ve çok zevk aldığını bildiğim saksoya başladı. Bu onun için teslimiyet gibi törensel bir şeydi kafasını bir tulumba gibi oynatıyor ansızın gözlerimin içine bakıp gülümsüyor o koca yarağımı suratına vuruyordu. Bense ona sıcak bir bakışla bakıyordum, ağzının sıcaklığı ıslaklığı beni mest ediyor yarağımın başını avurtlarına dokundurup şişirmesi hoşuma gidiyordu. Taşaklarımı da boş geçmiyor onları öpücüklere boğup deli gibi emiyordu. Ellerimle türbanını tutup iyice bastırıyordum gırtlağına kadar sokmak istiyordum o zamanlar hafifce bir öğürüp sikimi ağzından çıkarıp bana gülümseyerek iştahla yalamaya devam ediyordu. Bir taraftan da gömleğini çıkarıp sikimi memelerinin üzerine vuruyor ?offf paşam ne yarak var sen de be? diye inliyordu yarağımın memelerinin uçlarını dövmesi beni de mest ediyordu onu tuttuğum gibi salonun ortasına savurup dar eteğini dizlerinden çıkarınca renkli pembe bir tanga ile karşılaştım ortası fileli olan bu çamaşırı yenirdi ve hemen yana çekerek dilimi amının eşsiz lezzetini tatmak için içeri yolladım ıslak amının balı dilimde bana tat verirken baldırlarını öpüyor amının klitorisini emzik gibi emiyordum ?ohhh devam et tatlım, paşam benim taşağına kurban olayım? diye inledikçe dilimi bir kırbaç gibi şaklatıyordum amında. Tabularını yıkmış ve yarağa aç bir kadının yapamayacağı söyleyemeyeceği hiçbir şey yoktur. Elif?de öyleydi ben onu yaladıkça ?aslanım, kocam? ?yala amımı em onu döv dilinle? diye inliyordu ağzımda güzel ekşimsi bir tat ile dediklerini yerine getiriyor ellerimle de destekliyordum dilimi götüne kaydırdıkça deliriyordu onun o siyan incisinin etrafında dönen dilim sularını iyice akıtıyordu. ?sik beni paşam, durma bas bana? diye inlediğinde üzerine çıkıp memelerini ısıra ısıra artık kendi kendine yolu bulan sikimi amına yerleştirdim. Dibin kadar gömünce derinden bir ?oooooohhhhhh? sesi geliyor ardından uysal uysal ve giderek ritmi artıran bir pompalama seansı başlıyordu. Sikişirken küfür etmemi istiyordu bazen doğrulup çenesini avuçlarımın arasına alıyor ?kimin orospususun sen? dediğim de ?ohhh seninim paşam vur? diyordu bazen sertçe tokatlar atıyordum memelerine bu onu delirttikçe ben de ustalaşıyor meme uçlarını sıkarak ona eziyet ediyordum, bu eziyet ona bir zevk gibi geliyordu. Kanırta kanırta düzüyordum amını şap şap şap sesleri altında başında türbanı, gömleğinin düğmeleri açık ve top top memeleri sallanıyordu ?Mehmet sikiyor muydu seni böyle? ?yok senin yarağın kol gibi, erkenciydi ibne yarak yüzü görmedim? bastırdıkça bastırıyordum keyifle bir erkeğin gururunu okşayan bu sözler ona daha sert girmeme sebep oluyordu ?salak bana kutu gibi amcık bırakmış? dedikçe böğürüyordu altıma ?evet, sikemedi bu amı? oysa o am şimdi iri bir yarağın altında genişliyor, yeni konuğuna alışıyor ve alıştıkça onu bir mengene gibi sıkıyordu. Ateş gibi yanan ıslak am kayganlaştıkça girmesi çıkması kolaylaşıyordu. Onu yan yatırıp götünü okşaya okşaya tekrar girdim içine yandan vurmama deli oluyordu bebeğim. Bir elim omuzlarında onu kendime çekiyor diğer elimle karnını, memeleri okşuyor götünü aralayıp daha da derine saplamaya çalışıyordum ellerini geriye atar kasıklarımı okşar ve götünün yanağını iyice ayırıp daha derinine almak için çırpınırdı. O esnada gözüme siyah incisi takılırdı bir gül tomurcuğunu andıran küçük göt deliği beni benden alır ve ona dokunmadan edemezdim ?götümü isteme paşam? dese de onu kurcalamama ufak ufak okşamama aldırmazdı. Koltuğa oturuduğumda hemencecik soyunup sırtını bana dönerek bacaklarını kıvırıp yarağımın tepesine oturdu elleri ile dizlerimi tutarak oturup kalkmaya başladı ?içimi deliyor bu? diyor ve atın üstünde zıplayan bir binici gibi biniyordu yarağıma başında sadece türbanı ile zıplıyor bazen götünü sertçe vurup daireler çiziyor yarağın lezzetini amının her bölgesine aldırmak istiyordu. Sigaramı yakıp bu anın keyifini çıkarmak istedim, dizlerimin üzerindeki el bazen canı yanınca hafifce tırnaklıyordu beni incecik dal gibi bir milf yarağımın üstünde zevkle tepinirken ben sigaramı yakıp geriye kaykılıp bu anın keyfini çıkarıyordum, arada memelerini tutup okşamayı da ihmal etmiyordum ?orospu sıcacıksın? ?ohhh yıllarca yandı bu am kocacığım? ?sen sik diye, erkenci ibneden kurtuldum yarağa kavuştum? belinden tuttuğumda ne istediğimi anlamış götünü ileri geri oynatıyordu böylelikle yarağımın kafası amının içinde oraya buraya çarpıyordu bu ikimizin de hoşuna gidiyordu. Sikimin üzerinden hızlıca kalkıp bacaklarını oturduğum koltuğa koyarak yüzü dönük oturdu eline aldığı yarağı hızlıca amına soktu dudağımı kemirircesine öperken dizleri ile yaylanarak oturuo kalkmaya avuçladığı yüzümü öpmeye başlamıştı nefis bir andı inlemelerimiz arttıkça götünün tatlı vruşuları dizlerime çarpıyor çalkalanan memelerini tokatlayarak ona daha da fazla zevk veriyordum. Oturuş ve kalkışları delice bir hal alıyordu benim küçük fıstığımın sıcak amının gerginliği am kaslarının kasılmasını hissediyordum yarağımı böyle anlarda yumruk gibi hisseder ve daha derinine bastırır iyice bir yırtardım amının o güzel dokusunu. Ellerini bir pençe gibi omuzlarıma geçirip delirmiş gibi ileri geri yapmaya başlamıştı boyuma uzanan elleri ile kafasını geriye atmış hırıltılı sesler çıkararak uçuyor gibi sallanıyordu. Offf o götünün inip kalkışı yaylana yaylana sikimi içinde gezdirişi beni de çoşturmuş bütün gücümle onun memelerini asılırken ikimiz de aynı anda gerilip gerginleşmiştik dizleri titreye titreye boşalmış ben de amının en derinine bir kamçı gibi fırlayan döllerimin rahatlığını yaşamıştım. Derin derin soluk alıp verirken sikim hala amında idi, birer sigara yakıp öylece kaldık. Dinlenmemiz bitince ?paşam hadi duşunu al, ben de bir kahve yapayım sonra gidersin ben de temizlik yapayım biraz? dedi. Fırına dönmüş, gündelik işleri halletmiştim ki Elif?in yaramaz olan büyük oğlu geldi. Bu yerden bitme ve babası kılıklı velet tam bir yaramazlık abidesi idi. Durmadan para ister başına iş alırdı. Elif bu konuda yardımcı olmamı da istemişti üstelik ama bu dingilin duracağı yoktu. Yine para isteyince annen burada değil deyince sen ver dedi olmaz deyince bu saygısızca konuşmaya başlamıştı ona göre ben basit bir işçi idim ve o patronun oğluydu oysa daha birkaç saat önce anasını evire çevire sikmiştim ?bana bak uzatma kaybol? deyince bu ellerini ceplerinden çıkarıp üzerime doğru gelmişti. Yerden bitme velet annesine güvenerek üzerime geliyordu tabi benim de güvendiğim şey aynı idi. Annesi şöyle yaklaşınca tutup sağlam bir tokat attım yüzüne ?kaybol ananı sikerim senin? diye bağırınca ağlayarak hızlıca koştu sinirim geçmemişti ?anasını siktiğimin çocuğuna bak ya ? derken Elif girdi etrafa baktı kimselerin olmadığını görünce ?kimin anasını sikiyorsun yine paşam? dedi ?kimin olacak senin veledin? olup biteni anlatıtm biraz çekinmiştim açıkcası ?ellerin dert görmesin paşam, dayağı hak ediyordu da ben yapamıyordum. Babası da hiç vurmazdı? ?babasını amına koyayım? güldü ?koyuyorsun? Bir sigara yakıp oturdu ?Yoruluyorum, bu çocuklardan gerçekten becerikli bir anne değilim başlarında baba da yok zaten hiç olmamıştı ya neyse sen dilediğin gibi davran ama bildiğin gibi eğit onları eh cici babaları sensin? ?akşam şikayet edecek? ?etsin etsin merak etme, olmadı anasını sikersin? deyip bir kahkaha attı. Ben de pis pis sırıtarak karşılık verdim. (beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum)