PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baldızımı önce tek, sonra karımla birlikte si

admin
07 Kasım 2022, 10:25
Baldızımı önce tek, sonra karımla birlikte siSelam arkadaşlar. Bende bu özelimi yazmak, rahatlamak istiyorum. Adım Tolga, 6 yıldır evli ve Almanyada, Nordrhein-Westfalen'de yaşayan bir beyim. Karım burada Almanyada doğup büyüme. Karım 24 yaşında ve çok seksi bir kadın. Ben de 26 yaşındayım, tabi ben de fena sayılmam yani :)) Karımla mutlu bir evliliğimiz var. Seks hayatımız da çok güzel. İlk başlarda gece gündüz demeden sadece ve sadece sikişir, birbirimizi mutlu ederdik. Son zamanlarda, yatakta karımla sikişirken, değişik değişik seks fantazilerimiz ortaya çıkmaya başlamıştı. Benim takıntı haline gelen fantazilerimden birisi de, karımla birlikte ikinci bir kadınla "üçlü seks" üzerine kurulmuştu. Karımla sikişirken, karıma "Karıcığım, ben seni sikerken yanımızda bir kadın daha olsaydı ve seninle ilgilenseydi, ne güzel olurdu. Senin amını götünü bir kadına yalatmak istiyorum." der kendimdem geçerdim. Karım ilk başlarda bu fantazime pek ilgi duymuyordu, ama son zamanlarda benimser olmuştu. Hatta bana "Yapalım bunu ya... Bulalım bir kadın." deyip durmaya baslamıştı. Tabi sikiş bitince yine hayatımız devam ederdi. Bu arada karımın ailesi de burada, Almanyada