Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
Kafasi_karisik_adam
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Karım ve eski sevgilisi Mustafa

Post #1

Merhabalar. Ben konyadan Caner 40 yaşındayım eşim ebru ise 35 yaşında. İsimler sahte olduğu için üzgünüm ama anlayışla karsilayacaginizdan eminim. Bazılarınıza enteresan gelecek olsa da benim fantezim eşimin evlenmeden önce yaşadıklarını dinlemekle ilgili. Karımın evlenmeden önceki yaşadıkları benim deliler gibi tahrik olmama neden oluyor. Anlatacağım hikaye ise gerçek ve karımın üniversite okurken sevgilisi olan Mustafa ile yaşadıklarıdır. Mustafa araba ile eşimi ziyarete gitmiş ve orada piknik yaparlarken araçta sevişmeye başlamışlar. Eşimin anlattığına göre Mustafa harika sevisiyormus ve eşimle uzun uzun öpüştükten sonra karımın elini sikinin üzerine koyarak oksatmis yaragini. Mustafa ise karımın gömleğinin düğmelerini açıp göğüslerini emerken karımın amini elbisesinin üzerinden okşamak devam ederken karım mustafaya sik beni demiş. Bunu duyan Mustafa karımın bekaretini bozmak istemediği için sikmemis ancak aldığı bu teklif aşırı derecede tahrik etmiş olacak ki oracıkta kendi pantolonuna boşalmış. Karım mustafanin pantolonunu silerek temizlemiş ve oradan ayrılmışlar.
18 Şubat 2024, at 13:47
Alıntı